Sistemlerimiz

Sulama Sistemi

Modern seracılıkta doğru bir sulama ve gübreleme stratejisi sistemin temel yapı taşlarından biridir. Her bitki çeşidi için ideal bir büyüme ve gelişmeyi sağlamak için farklı reçeteler ve sulama stratejileri yapmak gerekir. 

Sulama Üniteleri

MST HOLLAND kendi üretim bandında bitki çeşidine göre ve sulama tipine göre kendi sulama makinalarını tasarlamakta ve üretmektedir.
Her bir sulama ünitesi, projenin özelliklerine ve bitkinin isteklerine uygun olarak MST HOLLAND fabrikasında dikkatlice planlanır, tasarlanır ve inşa edilir. Bu tasarımlar 304 kalite krom çerçeveler üzerine; pompalar, otomasyon kontrol panosu, karışım tankı, filtreler, vanalar, dozaj pompaları gibi tüm bileşenleri ile sulama odasında hazır kurulacak şekilde tamamlanır ve fabrikada test edildikten sonra sevkiyatı gerçekleştirilir. 

Çelik Su Stok Tankları

MST HOLLAND istenilen her türlü kapasitede stok tankları tedarik etmekte ve kurulumunu gerçekleştirmektedir.
Çelik su stok tanklarının kullanım alanları:
⦁ Temiz su depolama
⦁ Drenaj suyu depolama
⦁ Yağmur suyu depolama
⦁ Yumuşatılmış su depolama 

Gübre ve Asit Tankları

Gübre tank sistemiyle su ve gübrenin ön karışımı yapılarak homojen bitki besin çözeltisi elde edilir.
Kendi imalatımız olan “polietilen” ve “polipropilen”den yapılmış çeşitli ölçülerde (1000 litre, 2200 litre ,4200 litre vs.) gübre ve asit tankları imal ediyor ve kuruyoruz... 

Drenaj Sistemi

Sera içi drenaj toplama; seranın bakteriden, gutter altı nemden korunması ve beyaz olan yer örtüsünün üstündeki yosun ve kirli görüntüyü tamamen ortadan kaldırmak amaçlı yapılan bir sistemdir.

Kendi özel tasarımımız olan paslanmaz krom şase üzerine; pompa, filtre, otomasyon panosu, vana seti, su sayacı, EC-pH ölçer gibi bileşenlerden oluşan drenaj pompa setleri ve PE’ den yapılmış drenaj toplama kovası imal ediyor hazır olarak serada kuruyoruz... 

Vana Setleri

Sulama kapasitesine göre vana seti tipini belirleyip fabrikamızda bütün bileşenlerini birleştiriyoruz ve hazır olacak şekilde serada montajını gerçekleştiriyoruz.

Drip Sistemi

Damla sulama sistemi, bitkileri yetiştirmek için kullanılan en verimli su ve besin maddesi dağıtım sistemidir. Su ve besinleri, doğru zamanda ve direkt, bitkinin kök bölgesine teslim eder. Böylelikle, her bir bitkinin ihtiyaç duyduğu su ve besin öğelerini, doğru zamanda almasını sağlar ve bitkilerin optimum seviyede büyümelerine yardımcı olur. Damla sulama sayesinde üreticiler; sudan, gübrelerden, enerjiden tasarruf ederek daha fazla verim alırlar.

Tüm Sistemlerimiz

MST Holland

Telefon: (0242) 312 47 86
Email: info@mst-holland.com
Adres: Çıplaklı Mh. 2203. Sk.
No: 11 Döşemealtı - Antalya / Türkiye

Bizi Takip edin