KURUMSAL

Hakkımızda

MST HOLLAND 20 yılı aşkın süredir modern seracılık ve topraksız tarım sektöründe, Partner Hollanda Firmaları ile birlikte çalışarak satış, servis, malzeme tedariki ve süpervizör hizmetleri veren bir firmadır.

Türkiye ve komşu tüm ülkelerde, teknolojinin en son sistemlerini profesyonel ekip ve süpervizörler ile sunarak, yetiştirme ortamlarını müşterilerinin en iyi verim alabileceği şekilde oluşturmak için çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, önceliğin kaliteli ve uzmanlıkla yapılan bir ekip çalışması içinde, maksimum güven çerçevesinde müşteriye sunulması politikasını benimseyen MST HOLLAND, yılların uzmanlığını ve tecrübesini kullanarak aynı zamanda sulama gübreleme makineleri, otomasyon kontrol panoları, sera içi bölge kontrol panoları, çatı-fan-perde panoları ve ısıtma kontrol panoları imalatını da yapmakta ve güçlü partnerleriyle birlikte müşterilerine sunmaktadır.

Misyonumuz

Modern seracılık sektöründe yatırımcının hedeflerine ulaşması için, en uygun sistem ve hizmetleri sunarak üretim kalitesini yükseltmek.

Vizyonumuz

Modern seracılık sektöründe, çözüm ortakları ile beraber yaratıcı çözümler üreten, teknoloji ve markaları ile fark yaratan binlerce projeye imza atan dünya şirketleri arasında yer almak. 

MST Holland

Telefon: (0242) 312 47 86
Email: info@mst-holland.com
Adres: Çıplaklı Mh. 2203. Sk.
No: 11 Döşemealtı - Antalya / Türkiye

Bizi Takip edin